Hokeja skola "Dinamo"

DINAMO BĒRNI – mūsu nākotne.

 

Lai veicinātu un atbalstītu bērnu un jauniešu hokeja attīstību Latvijā, 2010. gada decembrī tika izveidota biedrība „Dinamo bērni”. Biedrības mērķis un uzdevumi ir organizēt bērnu un jauniešu hokeja nodarbības, kā arī veicināt viņu interesi nodarboties ar hokeju. Biedrībā „Dinamo bērni” darbojas dažāda vecuma bērnu komandas, kurām ir dotas tiesības izmantot DINAMO RĪGA zīmolu.

 

Biedrības “Dinamo bērni” komandas dažādās vecuma grupās ar labiem panākumiem startē gan Latvijas bērnu un jauniešu meistarsacīkstēs hokejā, gan dažādos turnīros ārvalstīs un Latvijā.

Katru gadu biedrības “Dinamo bērni” komanda piedalās arī vienā no prestižākajiem starptautiskajiem bērnu turnīriem „Gazpromņeft kauss”. 


Biedrības „Dinamo bērni” komandu treniņu procesu nodrošina kvalificēti treneri, kuru darba rezultātā mūsu komandas sasniedz labus rezultātus gan Latvijā, gan starptautiskās  sacensībās.

 

Nodarbības tiek plānotas tā, lai attīstītu ne tikai hokeja prasmes, bet arī uzlabotu bērnu vispārējo fizisko sagatavotību.

Biedrības „Dinamo bērni” ledus un ārpusledus treniņi notiek Piņķos, Inbox.lv ledus hallē. Saskaņā ar treneru norādījumiem un viņu sagatavotajām individuālajām treniņprogrammām tiek organizēts bērnu un jauniešu  individuālais darbs ārpus ledus arēnas.

Biedrības „Dinamo bērni” dalībniekiem tiek organizētas vasaras nometnes, kurās jaunie hokejisti pilnveido savu meistarūbu gan ledus kaukumā, gan ārpus tā.

 

 

 

 


Komandas menedžeris,

valdes loceklis

Juris Opuļskis

 

 


 

 

 
 

 

 

Galvenais treneris

Aigars Cipruss

 

     

Treneris

Kārlis Kalvītis

Treneris

Edgars Lipsbergs

 

Vārtsargu treneris

  Nikolajs Žurkovs


banner-13
banner-11
banner-12