LBJMH
09-09-2013

LBJMH

HS Dinamo komandas veiksmīgi uzsākušas dalību Latvijas bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā.

9.septembrī U-12 Dinamo 03 komanda pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:1 pārspēja Daugavpils komandu, savukārt, U-12 Dinamo 02 ar rezultātu 16:3 pieveica Valmieras komandu.

Lasīt vairāk
Dzelzceļa kauss
23-08-2013

No 26. līdz 29. augustam Arēnā Rīga notiks turnīrs "Dzelzceļa kauss". Turnīra sekmīgai norisei nepieciešami puiši, kas reklāmas paužu laikā veiks ledus tīrīšanu.

U-10 nometne Ozolniekos
21-08-2013

Laikā no 22. līdz 27. augustam Ozolniekos notiks nometne U-10 vecuma grupai. Uz patreizējo brīdi dalībai nometnē pieteikušies 19 bērni.

Ierašanās Ozolniekos 8:30. 9:00 būs brokastis, pēc tam ledus treniņš.

Uz nometni kategoriski aizliegts ņemt līdzi spēļu konsoles, iPadus un tamlīdzīgas ierīces! Atļauti ir tikai telefoni.

Baltic Sea Cup
09-08-2013

Laikā no 9. līdz 11. augustam Volvo hallē notiks turnīrs Baltic Sea Cup, kurā piedalīsies 2003. gada komanda.

Pirmajā spēlē uzvarēta Krievijas Jeti'03 komanda ar 3:2. 2.spēlē ar rezultātu 5:0 uzvarēta Latvijas Selects 1 ! 3.spēlē ar 4:0 uzvarēta Jeti'04 komanda. Diemžēl spēle pret Latvijas Selects 2 zaudēta ar 0:4. Pusfinālā ar 5;2 uzvarēta Jeti'03.  Aicinām visus atbalstīt mūsu komandu finālā pret Latvia Selects 2, plkst.16:30  !!! Finālspēlē sīvā cīņā zaudējums 2:3.

Dienas nometne U-12 un U-14
19-07-2013

No 23. līdz 26. jūlijam U-14 un U-12 komandām būs dienas treniņnometne Inbox hallē. Visas dienas ierašanās 12:00, mājās 18:00.

Ceturtdien un piektdien nometnes sākums 12:00.

Bauer Euro Invite Prāgā - PAPILDINĀTS
09-07-2013

Laikā no 1. - 4. augustam Prāgā notika turnīrs Bauer Euro Invite, kurā piedalījās 2002. gada komanda. Informācija par spēļu gaitu:

Mūsu komanda 1.spēli pret ASV Bauer Selects nospēlēja neizšķirti 3:3. Vārtus mūsu komandas labā guva Rudens, Vilmans, Gavars.  2.spēle pret Čehijas Talantu Akadēmiju 2:2, vārtus guva Gavars un Ansons. 3.spēle pret Somijas Espoo Selects 8:0, vārtus guva: 3x Vilmans, 2x Vītoliņš, 2x Litaunieks, 1 Rudens. Play-off spēlē uzvarēta Čehijas Talantu Akadēmija ar 7:1, vārtus guva: 4x Vilmans, 1 Ansons, 1 Vītoliņš, 1 Millers. Pusfinālā uzvarēta Zviedrijas Reebok Selects 4:3, vārtus guva: Bergmanis, Vītoliņš, Litaunieks, Vilmans. Finālā mūsu komanda tiksies ar ASV Bauer Selects!

Cīņā par 1.vietu ar ASV Bauer Selects 1.periods noslēdzies ar 0:0. Sācies 2.periods. 1:0 Vilmans. Pēc 2.perioda zaudējam 1:2. Diemžēl 3.periodā mūsu puiši salūza... spēle zaudēta 1:6.

Apsveicam komandu ar izcīnīto 2. vietu Bauer Euro Invite turnīrā !!!